Welcome to Pokemon!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форума се мести -> http://pokemon-superforum.bulgarianforum.net/forum.htm
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Доволни ли сте от разказвачите?

Go down 
+8
pavlin
лусия
Каши Риого
icefire3
ramzes
denichkina
криси1997
Боби
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Доволни ли сте от разказвачите?
Страхотни са!
Доволни ли сте от разказвачите? Vote_lcap18%Доволни ли сте от разказвачите? Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Не!
Доволни ли сте от разказвачите? Vote_lcap29%Доволни ли сте от разказвачите? Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Бива ги,но....
Доволни ли сте от разказвачите? Vote_lcap35%Доволни ли сте от разказвачите? Vote_rcap
 35% [ 6 ]
Много са зле!
Доволни ли сте от разказвачите? Vote_lcap18%Доволни ли сте от разказвачите? Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Общо гласове : 17
 

АвторСъобщение
Боби
Админ
Админ
Боби


Брой мнения : 3141
Join date : 02.06.2009
Age : 28

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:13 pm

Доволни ли сте от разказвачите,които се сменят всеки месец?Искате ли да се сменя?Зашо искате да се сменят?
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revolution.bulgarianforum.net
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:26 pm

не .защо ли защото когато пишат се бяят много,зашото когато са близки с някой му правят хващането на покемон много лесно.и дали искам да се сменят да
Върнете се в началото Go down
denichkina
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
denichkina


Брой мнения : 569
Join date : 25.06.2009
Age : 26
Местожителство : България

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue2/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (2/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:27 pm

криси1997 написа:
не .защо ли защото когато пишат се бяят много,зашото когато са близки с някой му правят хващането на покемон много лесно.и дали искам да се сменят да
Напълно съм сагласна.
Върнете се в началото Go down
Боби
Админ
Админ
Боби


Брой мнения : 3141
Join date : 02.06.2009
Age : 28

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:31 pm

denichkina написа:
криси1997 написа:
не .защо ли защото когато пишат се бяят много,зашото когато са близки с някой му правят хващането на покемон много лесно.и дали искам да се сменят да
Напълно съм сагласна.

Това отнася ли се и за мен?
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revolution.bulgarianforum.net
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:56 pm

не естествено ти винаги сивъв форума винаги си честен и нали темата е за разказвачи а не за админа
Върнете се в началото Go down
ramzes
Треньор
Треньор
ramzes


Брой мнения : 211
Join date : 30.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue6/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (6/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 8:59 pm

много рядко са онлаин траа да чакам бая време
Върнете се в началото Go down
icefire3
Разказвач
Разказвач
icefire3


Брой мнения : 831
Join date : 28.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 9:27 pm

да наистина много се чака не ги бива освен теб само ти си ми разказвал нито един от другите не е
Върнете се в началото Go down
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 9:44 pm

а аз как бях като разказвач
Върнете се в началото Go down
icefire3
Разказвач
Разказвач
icefire3


Брой мнения : 831
Join date : 28.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 9:45 pm

ти била ли си?
Върнете се в началото Go down
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 9:54 pm

да за половин месец
Върнете се в началото Go down
icefire3
Разказвач
Разказвач
icefire3


Брой мнения : 831
Join date : 28.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 9:56 pm

е аз не съм бил тук
Върнете се в началото Go down
Каши Риого
Треньор
Треньор
Каши Риого


Брой мнения : 1465
Join date : 06.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue19/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (19/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 10:43 pm

Не съм доволен, защото до сега само Боби ми е писал. Никой друг не ми е писал.
Върнете се в началото Go down
лусия
Разказвач
Разказвач
лусия


Брой мнения : 1273
Join date : 04.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue2/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (2/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 10:44 pm

искам сега6ните разказва4и да се махнат без прмф за6тото не влизат и не пи6е6т само прмф пи6е
Върнете се в началото Go down
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 10:45 pm

и аз т6ака лусия и да се гласува за 3ма или 2ма още които ще помагат
Върнете се в началото Go down
pavlin
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
pavlin


Брой мнения : 297
Join date : 10.07.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue4/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (4/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 11:15 pm

и аз не сам доволен тои само бооби пише никои друг
Върнете се в началото Go down
prmf
Разказвач
Разказвач
prmf


Брой мнения : 1992
Join date : 05.06.2009
Age : 29
Местожителство : Тук

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue100/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (100/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyВто Юли 14, 2009 11:28 pm

Много си капризен
а з не пиша ли ве
Върнете се в началото Go down
icefire3
Разказвач
Разказвач
icefire3


Брой мнения : 831
Join date : 28.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue0/0Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (0/0)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 3:49 pm

ей хора може ли аз да съм разказвач?
Върнете се в началото Go down
Каши Риого
Треньор
Треньор
Каши Риого


Брой мнения : 1465
Join date : 06.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue19/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (19/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 6:55 pm

Въобще не съм доволен! Толкова е лесно! Как някой ще залови Гарчомп само с 2 мнения? Еми Стараптор? Аз съм разочарован направо! Еми ще направя "На лов за Диалга"! Сигурно ще ми го дадат като подарък! Те вече някои новаци от форума са по-силни и от Синтия!
Върнете се в началото Go down
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 6:59 pm

да и аз го забелялзъх например новак хвана стараптор и други 2ри или 3ти форми а тука по старите се опитваме да тренираме заа да еволюират покемоните ни
Върнете се в началото Go down
лусия
Разказвач
Разказвач
лусия


Брой мнения : 1273
Join date : 04.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue2/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (2/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 7:02 pm

а стига бе гарчом за 2 мнения аз хванах гибал за 3 страници се аз сам прецаканата Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Каши Риого
Треньор
Треньор
Каши Риого


Брой мнения : 1465
Join date : 06.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue19/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (19/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 7:05 pm

Еми така е!
Върнете се в началото Go down
лусия
Разказвач
Разказвач
лусия


Брой мнения : 1273
Join date : 04.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue2/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (2/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 7:07 pm

и пак казвам боби 6те ре6и не пренасилваите не6тата 4е 6те обия някои
Върнете се в началото Go down
криси1997
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
криси1997


Брой мнения : 870
Join date : 05.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue3/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (3/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 7:09 pm

е добре

офтопик:ама колко безмислени анкети имаа "гласувайте за айсфайър или там гругите дет искат да ги избере боби
Върнете се в началото Go down
лусия
Разказвач
Разказвач
лусия


Брой мнения : 1273
Join date : 04.06.2009

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue2/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (2/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСря Юли 15, 2009 7:42 pm

на менн не ми и пука за това кат ме изберат изберат вър6а работата няма да се отделям и толкос 8)
Върнете се в началото Go down
aylin_2000
Координатор и Треньор
Координатор и Треньор
aylin_2000


Брой мнения : 998
Join date : 04.06.2009
Местожителство : сино

Информация за героя
Принадлежности:
Атаки:
Статус:
Доволни ли сте от разказвачите? Left_bar_bleue20/100Доволни ли сте от разказвачите? Empty_bar_bleue  (20/100)

Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? EmptyСъб Юли 18, 2009 2:38 pm

боби само ти ми пишеш другите разкъзвачи не са онлайн само 1 час на ден някой са тук но
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Доволни ли сте от разказвачите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от разказвачите?   Доволни ли сте от разказвачите? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Доволни ли сте от разказвачите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to Pokemon!! :: За играта :: Анкети-
Идете на: